Club Friendlies

World

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Friday 01/01/2021
FT
Sanna Khanh Hoa 2 - 3 Da Nang
Friday 01/01/2021
FT
Binh Duong 2 - 1 Nam Dinh
Saturday 02/01/2021
FT
Ho Chi Minh City 2 - 1 Ha Noi
Saturday 02/01/2021
FT
Sai Gon 1 - 1 Binh Dinh
Saturday 02/01/2021
FT
Alondras 0 - 2 Coruxo
Sunday 03/01/2021
FT
Nam Dinh 1 - 1 Hoang Anh Gia Lai
Sunday 03/01/2021
FT
Binh Duong 0 - 0 Sanna Khanh Hoa
Tuesday 05/01/2021
FT
Hoang Anh Gia Lai 2 - 1 Sanna Khanh Hoa
Tuesday 05/01/2021
FT
Binh Duong 0 - 0 Da Nang
Thursday 07/01/2021
FT
Sai Gon 2 - 2 Da Nang
Saturday 09/01/2021
FT
Soroksár SC 1 - 0 Dorogi
Saturday 09/01/2021
FT
Laredo 1 - 0 Racing Santander II
Friday 15/01/2021
FT
Lovech 1 - 0 Lokomotiv GO
Saturday 16/01/2021
FT
Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Sokół Kleczew
Saturday 16/01/2021
FT
Renova 4 - 0 Drita
Saturday 16/01/2021
FT
Soroksár SC 0 - 4 Pécsi MFC
Saturday 16/01/2021
FT
Akademija Pandev 2 - 1 Borec
Saturday 16/01/2021
FT
Lokomotiv Sofia 1929 3 - 1 Slivnishki geroy
Saturday 16/01/2021
FT
Śląsk Wrocław II 3 - 2 Stal Brzeg
Saturday 16/01/2021
FT
Bytovia Bytów 2 - 0 Nielba Wągrowiec
Tuesday 19/01/2021
FT
Pirin Blagoevgrad 5 - 1 Marek
Tuesday 19/01/2021
17:00
Leobendorf - Retz
Wednesday 20/01/2021
FT
Soroksár SC 1 - 2 Vasas
Wednesday 20/01/2021
12:00
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Wednesday 20/01/2021
FT
Sesvete 2 - 0 Kustošija
Wednesday 20/01/2021
FT
Hebar 1918 3 - 0 Maritsa Plovdiv
Wednesday 20/01/2021
FT
Belasitsa 1 - 2 Sportist Svoge
Wednesday 20/01/2021
FT
Borec 1 - 1 Rabotnički
Wednesday 20/01/2021
FT
Opatija 2 - 3 Hrvatski Dragovoljac
Wednesday 20/01/2021
FT
Pogoń Siedlce 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Thursday 21/01/2021
FT
Drita 2 - 2 Jagodina
Thursday 21/01/2021
FT
Belasica 2 - 3 Tikveš
Thursday 21/01/2021
FT
CSM Reşiţa 3 - 1 ASU Poli Timişoara
Thursday 21/01/2021
FT
Strumska slava 1 - 2 Ludogorets II
Friday 22/01/2021
FT
Petrolul 52 2 - 1 Dunărea Călăraşi
Friday 22/01/2021
FT
Spartak Pleven 2 - 3 Lokomotiv GO
Friday 22/01/2021
FT
Podbrezová 3 - 0 Slavoj Trebišov
Saturday 23/01/2021
FT
Progresul Spartac 0 - 2 Rapid
Saturday 23/01/2021
FT
Gyirmót 1 - 0 Csákvári TK
Saturday 23/01/2021
FT
Polonia Bytom 2 - 3 Wieczysta Kraków
Saturday 23/01/2021
FT
Olimpia Elbląg 0 - 0 Radunia Stężyca
Saturday 23/01/2021
FT
Žilina II 2 - 3 Dukla Banská Bystrica
Saturday 23/01/2021
FT
Sesvete 3 - 5 Dubrava Zagreb
Saturday 23/01/2021
FT
Radomiak Radom 3 - 1 Stal Rzeszów
Saturday 23/01/2021
FT
Sokół Ostróda 6 - 4 Jeziorak Iława
Saturday 23/01/2021
FT
Lovech 2 - 0 Yantra 2019
Saturday 23/01/2021
FT
Lokomotiv Sofia 1929 0 - 0 Lokomotiv GO
Saturday 23/01/2021
FT
Belasica 3 - 0 Plačkovica
Saturday 23/01/2021
FT
Elana Toruń 1 - 4 Olimpia Grudziądz
Saturday 23/01/2021
FT
Yambol 1915 0 - 3 Sozopol
Saturday 23/01/2021
FT
Rabotnički 2 - 0 Teteks
Saturday 23/01/2021
FT
Opatija 2 - 1 Kustošija
Saturday 23/01/2021
FT
FUS Rabat 1 - 3 Chabab Mohammédia
Sunday 24/01/2021
FT
Szombathelyi Haladás 1 - 1 Szolnoki MÁV
Sunday 24/01/2021
FT
GKS Katowice 4 - 1 Goczałkowice Zdrój
Tuesday 26/01/2021
FT
LDU Quito 2 - 0 Fénix
Tuesday 26/01/2021
FT
Ohrid 2 - 0 Jagodina
Tuesday 26/01/2021
FT
Struga 3 - 2 Pelister
Wednesday 27/01/2021
FT
Pirin Blagoevgrad 1 - 1 Vihren
Wednesday 27/01/2021
FT
Slovan Bratislava II 1 - 2 Šamorín
Wednesday 27/01/2021
FT
Rapid 1 - 0 Universitatea Cluj
Wednesday 27/01/2021
FT
Dubrava Zagreb 2 - 0 Hrvatski Dragovoljac
Wednesday 27/01/2021
FT
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Bytovia Bytów
Wednesday 27/01/2021
FT
Renova 3 - 3 Rabotnički
Wednesday 27/01/2021
FT
Kolubara 5 - 1 Žarkovo
Wednesday 27/01/2021
FT
Borec 2 - 0 Teteks
Wednesday 27/01/2021
FT
Kozuv Gevgelija 0 - 2 Belasica
Wednesday 27/01/2021
FT
Opatija 2 - 3 Sesvete
Wednesday 27/01/2021
FT
Bałtyk Gdynia 1 - 3 Sokół Ostróda
Wednesday 27/01/2021
FT
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 2 Śląsk Świętochłowice
Thursday 28/01/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti 4 - 1 Universitatea Cluj
Thursday 28/01/2021
FT
Farul Constanţa 1920 0 - 0 Voluntari II
Thursday 28/01/2021
FT
Pelister 2 - 2 Jagodina
Friday 29/01/2021
FT
Concordia Chiajna 1 - 1 Tunari
Saturday 30/01/2021
FT
Emelec 0 - 0 Técnico Universitario
Saturday 30/01/2021
10:00
Ripensia Timişoara - Pandurii Târgu Jiu
Saturday 30/01/2021
FT
Teteks 1 - 3 Jagodina
Saturday 30/01/2021
FT
Pogoń Siedlce 1 - 3 Polonia Warszawa
Saturday 30/01/2021
FT
Polonia Bytom 1 - 3 GKS Katowice
Saturday 30/01/2021
FT
Radunia Stężyca 2 - 4 Bytovia Bytów
Saturday 30/01/2021
FT
Ludogorets II 1 - 1 Sportist Svoge
Saturday 30/01/2021
FT
Hajduk Split II 3 - 2 Dugopolje
Saturday 30/01/2021
FT
Essentuki 1 - 2 Mashuk-KMV
Saturday 30/01/2021
FT
Kustošija 3 - 0 Hrvatski Dragovoljac
Saturday 30/01/2021
FT
Struga 0 - 0 Rabotnički
Saturday 30/01/2021
FT
Hutnik Kraków 2 - 1 Podhale Nowy Targ
Saturday 30/01/2021
13:00
Lokomotiv Sofia 1929 - Strumska slava
Saturday 30/01/2021
FT
Dunav 4 - 2 Shumen 2007
Saturday 30/01/2021
FT
Trayal Kruševac 1 - 1 Radnički Kragujevac
Saturday 30/01/2021
14:00
Avangard Kursk - Chernomorets
Saturday 30/01/2021
FT
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Kutno
Saturday 30/01/2021
FT
Belasica 0 - 0 Radnički Sr. Mitrovica
Saturday 30/01/2021
FT
Dubrava Zagreb 5 - 1 Opatija
Saturday 30/01/2021
FT
Žalgiris 4 - 2 Nevėžis
Sunday 31/01/2021
FT
Ustrem Donchevo 5 - 1 Dorostol
Sunday 31/01/2021
FT
Hrvatski Dragovoljac 2 - 0 Sesvete
Sunday 31/01/2021
FT
Renova 6 - 1 Veleshta
Sunday 31/01/2021
FT
Druzhba 0 - 5 SKA Rostov
Sunday 31/01/2021
FT
Legia Warszawa II 0 - 3 Motor Lublin
Sunday 31/01/2021
FT
Dubrava Zagreb 1 - 3 Kustošija
Monday 01/02/2021
FT
Manta 2 - 4 Barcelona
Monday 01/02/2021
01:15
Peñarol - Belgrano
Monday 01/02/2021
07:30
Adelaide Olympic - Adelaide Comets
Monday 01/02/2021
09:30
Mt Druitt Town - Blacktown City
Monday 01/02/2021
10:00
Lions - SC Wanderers
Monday 01/02/2021
FT
Struga 3 - 1 Teteks
Wednesday 03/02/2021
FT
Ohrid 2 - 2 Renova
Wednesday 03/02/2021
FT
Sportist Svoge 3 - 1 Botev Ihtiman
Wednesday 03/02/2021
FT
Rabotnički 1 - 1 Pelister
Wednesday 03/02/2021
FT
Lovech 0 - 0 Septemvri Sofia
Wednesday 03/02/2021
FT
Kolubara 3 - 0 Radnički Kragujevac
Wednesday 03/02/2021
FT
Sloga Vinica 1 - 1 Belasica
Wednesday 03/02/2021
FT
Olimpia Elbląg 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Thursday 04/02/2021
FT
Merani Martvili 5 - 2 Dinamo Zugdidi
Thursday 04/02/2021
FT
Ripensia Timişoara 1 - 2 CSM Reşiţa
Friday 05/02/2021
FT
Guayaquil City 0 - 1 Barcelona
Friday 05/02/2021
FT
Dunărea Călăraşi 2 - 2 Rapid
Friday 05/02/2021
FT
Spartak Varna 1 - 2 Strumska slava
Saturday 06/02/2021
FT
Žilina II 4 - 2 Liptovský Mikuláš
Saturday 06/02/2021
FT
Skalica 8 - 0 Znojmo
Saturday 06/02/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti 4 - 3 Sporting Roşiori
Saturday 06/02/2021
FT
Zagłębie Lubin II 2 - 1 Stal Brzeg
Saturday 06/02/2021
FT
Sūduva 1 - 1 Hegelmann Litauen
Saturday 06/02/2021
FT
Olimpia Elbląg 2 - 0 Huragan Morąg
Saturday 06/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia 5 - 2 Bytovia Bytów
Saturday 06/02/2021
13:00
Etar VT II - Lokomotiv Dryanovo
Saturday 06/02/2021
FT
U Craiova 1948 2 - 1 CSM Reşiţa
Saturday 06/02/2021
FT
Pogoń Siedlce 4 - 1 Ursus Warszawa
Saturday 06/02/2021
FT
Borac Čačak 1 - 0 Zemun
Saturday 06/02/2021
FT
Pomorzanin Toruń 0 - 4 Olimpia Grudziądz
Saturday 06/02/2021
FT
Belasica 1 - 1 Bregalnica Štip
Saturday 06/02/2021
FT
Rabotnički 1 - 1 Tikveš
Saturday 06/02/2021
FT
Ohrid 1 - 0 Struga
Saturday 06/02/2021
16:00
Žalgiris - Riteriai
Sunday 07/02/2021
FT
Ustrem Donchevo 3 - 3 Topoli
Sunday 07/02/2021
FT
Inter Dobrich 2 - 0 Beloslav
Sunday 07/02/2021
FT
Pelister 2 - 0 Pobeda
Monday 08/02/2021
FT
Ružomberok II 7 - 0 Třinec II
Monday 08/02/2021
FT
Sarajevo 1 - 0 Triglav
Wednesday 10/02/2021
FT
Essentuki 1 - 3 Spartak Nal'chik
Wednesday 10/02/2021
FT
Dnepr Mogilev 6 - 0 Orsha
Wednesday 10/02/2021
FT
Chernomorets 4 - 3 Volga Ulyanovsk
Wednesday 10/02/2021
FT
Rapid 1 - 0 Popești-Leordeni
Wednesday 10/02/2021
FT
Pandurii Târgu Jiu 1 - 1 Slatina
Wednesday 10/02/2021
FT
Mashuk-KMV 0 - 1 Anzhi
Wednesday 10/02/2021
FT
Nesebar 0 - 1 Spartak Varna
Wednesday 10/02/2021
FT
Radnički Kragujevac 3 - 0 OFK Beograd
Wednesday 10/02/2021
15:00
Sokół Ostróda - Wikielec
Friday 12/02/2021
FT
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Olimpia Elbląg
Saturday 13/02/2021
FT
Essentuki 0 - 4 Legion Dynamo
Saturday 13/02/2021
FT
Concordia Chiajna 1 - 0 Metaloglobus
Saturday 13/02/2021
FT
Mioveni 1 - 2 Rapid
Saturday 13/02/2021
FT
Sūduva 1 - 1 Banga
Saturday 13/02/2021
12:00
Pandurii Târgu Jiu - U Craiova 1948
Saturday 13/02/2021
FT
Hutnik Kraków 3 - 0 Frýdek-Místek
Saturday 13/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Concordia Elbląg
Saturday 13/02/2021
FT
Elana Toruń 5 - 0 Kutno
Saturday 13/02/2021
FT
Žalgiris 3 - 0 Riteriai
Saturday 13/02/2021
FT
Panevėžys 1 - 1 FA Šiauliai
Saturday 13/02/2021
FT
Wikielec 2 - 1 Huragan Morąg
Saturday 13/02/2021
FT
Treze 1 - 2 Globo
Sunday 14/02/2021
09:00
Chernomorets - Sokol Saratov
Sunday 14/02/2021
10:00
Ustrem Donchevo - Sportist G.Toshevo
Sunday 14/02/2021
FT
Kuban Pavlovskaya 1 - 0 Kaluga
Sunday 14/02/2021
13:30
Inter Dobrich - Dorostol
Monday 15/02/2021
FT
Barcelona 1 - 1 Nueve de Octubre
Monday 15/02/2021
FT
Krylya Sovetov II 0 - 2 Zvezda Perm
Tuesday 16/02/2021
FT
Zenit Izhevsk 3 - 0 Krylya Sovetov II
Tuesday 16/02/2021
FT
Spartak Nal'chik 2 - 5 Legion Dynamo
Tuesday 16/02/2021
FT
Dunav 4 - 1 Etar VT II
Tuesday 16/02/2021
FT
Campinense 5 - 0 Potiguar Mossoró
Wednesday 17/02/2021
FT
Zenit Izhevsk 1 - 2 Zvezda Perm
Wednesday 17/02/2021
10:00
Ural II - Kaluga
Wednesday 17/02/2021
FT
Pandurii Târgu Jiu 1 - 1 Viitorul Dăești
Thursday 18/02/2021
FT
Teteks 4 - 0 Bregalnica Štip
Thursday 18/02/2021
FT
Lokomotivi Tbilisi 1 - 4 Linense
Thursday 18/02/2021
FT
Treze 1 - 3 América RN
Friday 19/02/2021
FT
Filiaşi 4 - 4 Petrolul Potcoava
Saturday 20/02/2021
FT
Essentuki 4 - 2 Tuapse
Saturday 20/02/2021
FT
Legia Warszawa II 1 - 0 Pogoń Grod. Mazowiecki
Saturday 20/02/2021
FT
Pandurii Târgu Jiu 3 - 3 Hunedoara
Saturday 20/02/2021
FT
Ryazan 3 - 1 Kvant
Saturday 20/02/2021
FT
Polonia Bytom 0 - 1 Hutnik Kraków
Saturday 20/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia 2 - 3 Wikielec
Saturday 20/02/2021
FT
Kozuv Gevgelija 1 - 1 Akademija Pandev
Saturday 20/02/2021
FT
Elana Toruń 1 - 0 Ursus Warszawa
Saturday 20/02/2021
14:00
Mjøndalen - Sandefjord
Monday 22/02/2021
FT
Inter Cherkessk 1 - 5 Tuapse
Tuesday 23/02/2021
FT
Mashuk-KMV 2 - 0 Tuapse
Wednesday 24/02/2021
10:00
Kuban Pavlovskaya - KAMAZ
Wednesday 24/02/2021
15:00
Ryazan - Metallurg Vidnoye
Wednesday 24/02/2021
FT
Concordia Elbląg 1 - 3 Wikielec
Thursday 25/02/2021
FT
Novosibirsk 2 - 4 Chernomorets
Thursday 25/02/2021
FT
Zvezda Perm 0 - 3 Zenit Izhevsk
Thursday 25/02/2021
FT
Essentuki 1 - 4 Salyut-Belgorod
Thursday 25/02/2021
FT
Academia Puerto Cabello 1 - 2 Hermanos Colmenárez
Thursday 25/02/2021
21:00
Fundación Lara Deportiva - Portuguesa
Friday 26/02/2021
FT
Essentuki 4 - 2 Tuapse
Friday 26/02/2021
FT
Progresul Spartac 5 - 1 Alexandria
Friday 26/02/2021
FT
Extremadura UD 2 - 2 Salamanca UDS
Friday 26/02/2021
FT
UCV 1 - 1 Academia Puerto Cabello
Saturday 27/02/2021
FT
Deportivo Lara 1 - 0 Portuguesa
Saturday 27/02/2021
FT
Nafta 4 - 1 Beltinci
Saturday 27/02/2021
11:30
Sokol Saratov - Kuban Pavlovskaya
Saturday 27/02/2021
FT
Sokol Saratov 1 - 2 Kuban Krasnodar
Saturday 27/02/2021
FT
Mladost Ždralovi 2 - 1 Zagorec
Saturday 27/02/2021
FT
Fundación Lara Deportiva 0 - 2 UCV
Saturday 27/02/2021
FT
Deportivo Lara 1 - 1 Academia Puerto Cabello
Sunday 28/02/2021
FT
Sūduva 1 - 0 Nevėžis
Sunday 28/02/2021
FT
Kuban Pavlovskaya 2 - 2 Novosibirsk
Sunday 28/02/2021
FT
Deportivo Lara 2 - 2 Hermanos Colmenárez
Sunday 28/02/2021
FT
Portuguesa 1 - 0 UCV
Monday 01/03/2021
FT
Essentuki 1 - 3 Mashuk-KMV
Monday 01/03/2021
FT
Spartak Nal'chik 1 - 0 Salyut-Belgorod
Wednesday 03/03/2021
FT
Kuban Pavlovskaya 1 - 1 Luki-Energiya
Thursday 04/03/2021
FT
ASU Poli Timişoara 2 - 0 Șoimii Lipova
Friday 05/03/2021
FT
Novosibirsk 4 - 1 Kaluga
Monday 08/03/2021
FT
Novosibirsk 3 - 1 Avangard Kursk
Tuesday 09/03/2021
FT
Kaluga 0 - 1 Luki-Energiya
Friday 12/03/2021
09:00
Essentuki - Salyut-Belgorod
Monday 15/03/2021
FT
Luki-Energiya 2 - 1 Orenburg II
Monday 15/03/2021
FT
Khimik-Arsenal 2 - 1 Orenburg II
Friday 19/03/2021
FT
Orenburg II 2 - 1 Chita
Saturday 20/03/2021
FT
Bellinzona 2 - 0 Black Stars
Saturday 20/03/2021
FT
FUS Rabat 1 - 0 Ittihad Tanger
Saturday 20/03/2021
FT
Campinense 1 - 0 Central
Sunday 21/03/2021
FT
Saturn Ramenskoye 0 - 1 Zvezda Perm
Monday 22/03/2021
FT
Saturn Ramenskoye 0 - 3 Ryazan
Tuesday 23/03/2021
FT
Torns 4 - 0 IFK Malmö
Wednesday 24/03/2021
19:30
Central - Campinense
Saturday 27/03/2021
FT
Alcoyano 2 - 2 Eldense
Saturday 27/03/2021
FT
Novosibirsk 3 - 1 Nosta
Wednesday 31/03/2021
FT
Solares 0 - 2 Racing Santander II

Tables

# Team MP D P
1 33 +45 77
2 32 +29 66
3 32 +21 59
4 32 +19 55
5 32 +11 55
18+ GambleAware