Small Cup

Final

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 21/10/2020
FT
TJK Legion II 3 - 2 Zenit Tallinn

Semi-finals

Day Home team Score/Time Away team  
Tuesday 06/10/2020
FT
Paide III 2 - 7 TJK Legion II
Thursday 08/10/2020
FT
Zenit Tallinn 2 - 0 Otepää

Quarter-finals

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 16/09/2020
FT
Paide III 4 - 2 Laagri
Wednesday 16/09/2020
FT
Saku Sporting 0 - 2 Zenit Tallinn
Wednesday 23/09/2020
FT
Tallinna FC Zapoos 0 - 4 Otepää
Wednesday 30/09/2020
FT
TJK Legion II 1 - 1 Põhja-Tallinna JK Volta

8th Finals

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 26/08/2020
FT
Paide III 3 - 0 Eston Villa
Tuesday 01/09/2020
FT
Äksi Wolves 1 - 12 Zenit Tallinn
Wednesday 02/09/2020
FT
Tallinna FC Zapoos 4 - 3 Tarvastu
Wednesday 02/09/2020
FT
Igiliikur 0 - 1 Otepää
Wednesday 09/09/2020
FT
Kadakas 1 - 2 Põhja-Tallinna JK Volta
Wednesday 09/09/2020
FT
Saku Sporting 4 - 2 Põhja-Sakala
Wednesday 09/09/2020
FT
Laagri 4 - 1 Rummu Dünamo
Wednesday 16/09/2020
FT
TJK Legion II 3 - 0 Ganvix

16th Finals

Day Home team Score/Time Away team  
Tuesday 21/07/2020
FT
Tallinna FC Zapoos 4 - 1 Tartu Welco II
Thursday 23/07/2020
FT
Kompanii Marjamaa 0 - 2 Kadakas
Sunday 26/07/2020
FT
Aruküla 2 - 3 Tarvastu
Sunday 26/07/2020
FT
Igiliikur 2 - 1 Rumori Calcio
Tuesday 28/07/2020
FT
Laagri 1 - 1 Piraaja
Sunday 02/08/2020
FT
Ararat 0 - 9 TJK Legion II
Sunday 02/08/2020
FT
Eston Villa 7 - 1 Järva-Jaani
Monday 03/08/2020
FT
Otepää 4 - 0 Flora III
Wednesday 05/08/2020
FT
Viimsi Lõvid 1 - 3 Rummu Dünamo
Wednesday 05/08/2020
FT
Äksi Wolves 7 - 1 Tallinna Wolves
Wednesday 12/08/2020
FT
Zenit Tallinn 6 - 3 Imavere
Wednesday 12/08/2020
FT
Ganvix 3 - 3 Joker
Wednesday 12/08/2020
FT
Saku Sporting 7 - 0 Helios
Wednesday 12/08/2020
FT
Paide III 10 - 0 Loo
Thursday 13/08/2020
FT
Põhja-Tallinna JK Volta 2 - 2 Kuressaare II
Thursday 13/08/2020
FT
Põhja-Sakala 3 - 3 Team Helm

32nd Finals

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 08/07/2020
FT
Laagri 1 - 0 Raplamaa
Wednesday 08/07/2020
FT
Kompanii Marjamaa 6 - 0 Mulgi
Wednesday 08/07/2020
FT
Põhja-Sakala 0 - 0 FC Sillamäe
Wednesday 08/07/2020
FT
Nõmme Kalju III 1 - 3 Ararat
Wednesday 08/07/2020
FT
Eston Villa 4 - 2 Lelle
Wednesday 08/07/2020
FT
Rumori Calcio II 1 - 6 Põhja-Tallinna JK Volta
Thursday 09/07/2020
FT
Lebo Ülesanne 2 - 2 Helios
Thursday 09/07/2020
FT
Anija 1 - 7 Saku Sporting
Thursday 09/07/2020
FT
Paide III 7 - 0 Jalgpallihaigla
Thursday 09/07/2020
FT
Alliance III 0 - 2 Flora III
Thursday 09/07/2020
FT
Imavere 4 - 1 Läänemaa Haapsalu
Thursday 09/07/2020
FT
Tallinna Wolves 0 - 0 FC Elva II
Thursday 09/07/2020
FT
Kose 0 - 9 Piraaja
Thursday 09/07/2020
FT
Welco X 0 - 4 Zenit Tallinn
Thursday 09/07/2020
FT
Poseidon 0 - 12 TJK Legion II
Thursday 09/07/2020
FT
Ganvix 3 - 0 Reaal
Thursday 09/07/2020
FT
Joker 0 - 0 Viimsi II
Thursday 09/07/2020
FT
Maardu II 0 - 3 Igiliikur
Thursday 09/07/2020
FT
Järva-Jaani 3 - 2 Teleios
Thursday 09/07/2020
FT
Maksatransport 1 - 1 Loo
Thursday 09/07/2020
FT
Rummu Dünamo 4 - 3 ReUnited Tallinn
Thursday 09/07/2020
FT
Keila II 1 - 2 Otepää
Thursday 09/07/2020
FT
Kristiine JK 0 - 0 Rumori Calcio
Thursday 09/07/2020
FT
TransferWise 2 - 2 Tarvastu
Thursday 09/07/2020
FT
Saue 0 - 1 Kadakas
Friday 10/07/2020
FT
Aruküla 0 - 0 Lilleküla Retro
Friday 10/07/2020
FT
Tallinna FC Zapoos 6 - 1 Warrior
Saturday 11/07/2020
FT
Team Helm 2 - 1 Hell Hunt
Saturday 11/07/2020
FT
Tartu Welco II 4 - 0 Jõgeva Wolves
Sunday 12/07/2020
FT
Rakvere Tarvas II 0 - 0 Äksi Wolves
Sunday 12/07/2020
FT
Pocarr 2 - 6 Kuressaare II
Sunday 12/07/2020
FT
Eston Villa II 0 - 2 Viimsi Lõvid

Tables

# Team MP D P
1 32 +44 74
2 31 +27 63
3 31 +18 56
4 31 +12 55
5 31 +19 54
18+ GambleAware